Prodej předpisu RID

Úvod ~ Novinky
Košík

Vážení přátelé,

Nabízíme Vám touto cestou možnost nákupu předpisu RID. Celý předpis je koncipován jako jednosvazková publikace ve formátu A4. Po zakoupení obdržíte výměnné listy spolu s přední stranou a hřbetem a CD s předpisem v elektronické podobě a dalšími materiály.

Jak předpis objednat ?

Pro objednání předpisu můžete využít elektronický objednávkový systém ve kterém se právě nacházíte. Pro zahájení objednávky použijte tlačítko OBJEDNÁVKA umístěný v horní liště. Po vyplnění všech údajů a odeslání objednávky by Vám měla přijít informační emailová zpráva o zařazení Vaší objednávky. Následně Vás ještě budeme kontaktovat pro ověření.

Chceme uhradit platbu za předpis fakturou. Jak máme postupovat?

V tomto případě vyplňte tento Váš požadavek do kolonky Vzkaz či zvláštní přání. Následně Vám sdělíme potřebné údaje pro vystavení písemné objednávky. Veškeré písemné doklady je třeba zaslat na adresu Asociace bezpečnostních poradců a znalců, o.s. uvedenou na konci tohoto dokumentu.

Jak je to s poštovným a balným?

Částku za poštovné a balné Vám nebudeme účtovat.

Nenalezl jsem odpověď na moji otázku...

V tomto případě nás kontaktujte přímo na emailovou adresu ABPZ, o.s.: dgsa(at)seznam.cz (místo (at) samozřejmě dosaďte @)

Kontaktní adresa:

Dopravní vzdělávací institut, a.s. - ABPZ
Husitská 42/22
130 00 Praha 3 - Žižkov

IČO: 26636760
nejsme plátci DPH